tel.: (22) 561 77 31, wew. 731, 738

Konsultacje:

wtorek  12:00-14:00;

czwartek  10:00-12:00

Absolwentka Szkoły Głównej Służby Pożarniczej - Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego oraz Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego.

Od lipca 2012 r. zatrudniona w Zakładzie Monitorowania Bezpieczeństwa.  Obecnie pracownik Zakładu Monitorowania Zagrożeń CBRN.

Publikacje:

1. D. Dmochowski, A. Dmochowska, M. Smolarkiewicz, J. Kujawa „ Analiza zagrożeń związanych z emisją metali ciężkich w aspekcie bezpieczeństwa ekologicznego na przykładzie ogródków działkowych w Warszawie”

Autorskie materiały dydaktyczne dla studentów:

Instrukcje stanowiskowe do nowopowstałej Pracowni Monitorowania Zagrożeń:

1. Dmochowski D., Kuskowska K., Wolna J., Badanie pyłu zawieszonego
  2. Dmochowski D., Kuskowska K., Wolna J., Badania mikroskopowe
  3. Dmochowski D., Kuskowska K., Wolna J., Badanie zasadowości wód, stężenia jonów chlorkowych oraz jonów wapniowych metodą miareczkowania
  4. Dmochowski D., Kuskowska K., Wolna J., Spektrofotometryczne metody badania skażeń wód
  5. Dmochowski D., Kuskowska K., Wolna J., Potencjometryczne i konduktometryczne metody badania skażeń wód
  6. Dmochowski D., Kuskowska K., Wolna J., Fotokolorymetryczne metody badania skażeń wód.