Absolwent stacjonarnych studiów I i II stopnia dla strażaków w służbie kandydackiej w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie (2005-2011), Podyplomowego Studium BHP w Politechnice Warszawskiej (2008/2009), Podyplomowego Studium Przygotowania Pedagogicznego dla Nauczycieli w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (2010/2011), a także niestacjonarnych studiów III stopnia (doktoranckich) w Akademii Obrony Narodowej w Warszawie (2011-2014). Rozprawę doktorską nt. Organizacja masowej ewakuacji ludności w Polsce obronił z wyróżnieniem.

• Pracę zawodową rozpoczął w SGSP dnia 1 czerwca 2011 r. na stanowisku asystenta w Zakładzie Modelowania i Analiz Katedry Badań Bezpieczeństwa WIBC oraz nieetatowego dowódcy sekcji w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej SGSP. Obecnie piastuje stanowisko Prodziekana Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego, realizując się naukowo i dydaktycznie jako adiunkt w Zakładzie Projektowania Systemów Bezpieczeństwa i Wspomagania Decyzji.
  • Szerokie zainteresowania naukowe obejmują ratownictwo i ochronę ludności, media w bezpieczeństwie oraz zarządzanie ciągłością działania.
  • W wolnych chwilach poświęca się Żonie i Córkom, bieganiu, górskiej turystyce pieszej, pływaniu. Coraz cieplej myśli o powrocie do sportów walki i nurkowania.

Informacje o dorobku naukowym i doświadczeniu zawodowym

Udział w radach, komisjach i zespołach

Wykaz najważniejszych publikacji

Wykaz prowadzonych przedmiotów