STUDENT

Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Uczelnia to nie tylko budynek i sprzęt… To przede wszystkim ludzie, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę. Czas studiów jest często wspominany jako najlepszy okres w życiu, a nawiązane wówczas znajomości nierzadko trwają przez całe życie. Studenci SGSP zrzeszają się w uczelnianych organizacjach studenckich

Samorząd Studencki

Samorząd Studencki Uczelni dba o rozwój i prawa studentów - w Senacie SGSP czy komisjach. Uczestniczy w spotkaniach KUM (Komisja Uczelni Mundurowych), PUW (Porozumienie Uczelni Warszawskich), w krajowych spotkaniach FUT (Forum Uczelni Technicznych), a także współpracuje z Parlamentem Studentów RP. Reprezentuje również środowisko akademickie przed różnymi władzami i instytucjami, zarówno w Warszawie, jak i całej Polsce.
Domeną Samorządu jest organizacja stałych imprez studenckich, takich jak Bal Podchorążego, Bal Studenta, Dzień Studenta czy otrzęsiny pierwszego rocznika. Studenci aktywnie promują Uczelnię poprzez udział w takich przedsięwzięciach, jak Juwenalia czy Karnavauli. Samorząd współpracuje również z klubami studenckimi (Iskra, Medyk).

Kontakt:
tel. 22 56 17 713
e-mail: sgsp.sam@gmail.com

Przewodnicząca Samorządu Studenckiego

Iwona Gadomska
tel: 881 662 830
e-mail: iwona_gadomska@o2.pl

Zastępca Przewodniczącego ds. studentów mundurowych
Mateusz Małyszek

 

Zastępca Przewodniczącego ds. studentów cywilnych
Dominik Duralski

 

Sekretarz
Michał Zugaj

 

---

20 stycznia 2018 roku odbędzie się kolejna edycja Wielkiego Studenckiego Balu Karnawałowego - KARNAVAULI, który organizowany jest przez Stowarzyszenie Studentów BEST oraz Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej we współpracy z wieloma samorządami studenckimi uczelni warszawskich.

Bal odbywa się co roku w historycznym gmachu Politechniki Warszawskiej, gdzie organizatorzy zapewniają wiele niezapomnianych atrakcji: pokazy tańca, sztuczki iluzjonistów czy tez wybory Króla i Królowej balu. Całość uświetnia wyjątkowa orkiestra The Engineer's Band. Dodatkowo każdego roku zmieniany jest motyw przewodni Karnavauli. "A gdyby tak choć na chwilę przenieść się do upalnej Italii? Pływać gondolą, spacerować wąskimi uliczkami zabytkowego miasta. W samym środku zimy poczuć klimat słonecznych Włoch!". Motywem Karnavauli 2018 będzie WENECJA!

Serdecznie polecamy!
Przyjmowanie zgłoszeń trwa od 07.12.2017 r. od godziny 10:00 w biurze Samorządu Studenckiego SGSP.