STUDENT

Szkoła Główna Służby Pożarniczej

Uczelnia to nie tylko budynek i sprzęt… To przede wszystkim ludzie, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę. Czas studiów jest często wspominany jako najlepszy okres w życiu, a nawiązane wówczas znajomości nierzadko trwają przez całe życie. Studenci SGSP zrzeszają się w uczelnianych organizacjach studenckich

Koła naukowe i Sekcje

Sekcja Ratownictwa Medycznego
Opiekunowie sekcji:
st. kpt. mgr inż. Karina Jarosławska-Kolman
mł. bryg. mgr Jolanta Michalska
tel. 22 56 17 629
e-mail: kjaroslawska@sgsp.edu.pl
e-mail: jmichalska@sgsp.edu.pl
obiekt 01, parter, pokój 118

Koło Naukowe "Potrafię Szybko Pomóc"
Opiekun koła: st. kpt. dr Monika Tryboń
tel. 22 56 17 382
e-mail: mtrybon@sgsp.edu.pl
obiekt F, pokój 308

Koło Naukowe "Wyjście Awaryjne"
Opiekun koła:  prof. dr hab. Jerzy Wolanin
tel. 22 56 17 777
e-mail: jerzy.wolanin@sgsp.edu.pl
obiekt 02, pokój 324

Koło Naukowe "Kuźnia Bezpieczeństwa"
Opiekun koła: bryg. mgr inż. Robert Piec
tel. 22 56 17 363
e-mail: rpiec@sgsp.edu.pl
obiekt 02, pokój 309

Sekcja Ratownictwa Wysokościowego
Opiekun sekcji: st. bryg. w st. spocz. mgr inż. Marian Sochacki
tel. 22 56 17 577
e-mail: msochacki@sgsp.edu.pl
obiekt 01, pokój 118

Koło Naukowe Ratownictwa Chemicznego
Opiekunowie koła:
mł. bryg. dr inż. Zdzisław Salamonowicz
kpt. mgr inż. Rafał Matuszkiewicz
tel.22 56 17 546 lub 22 56 17 990
e-mail: zsalamonowicz@sgsp.edu.pl
e-mail: rmatuszkiewicz@sgsp.edu.pl

Koło Naukowe "Inżynierów Bezpieczeństwa"
Opiekun koła: kpt. dr inż. Paweł Gromek
tel. 22 56 17 395
e-mail: pgromek@sgsp.edu.pl

Koło Naukowe "Domena Bezpieczeństwa"
Opiekun koła: mł. kpt. mgr inż. Adrian Bralewski
e-mail: abralewski@sgsp.edu.pl

Koło Naukowe "Działań Gaśniczych"
Opiekun koła: st. kpt. mgr inż. Marcin Łapicz
tel. 22 56 17 587
e-mail: mlapicz@sgsp.edu.pl

Koło Naukowe "Badania operacyjne w bezpieczeństwie"
Opiekun koła: dr inż. Magdalena Gikiewicz
tel. 22 56 17 374
e-mail: mgikiewicz@sgsp.edu.pl

Sekcja Ratownictwa Wodno-Nurkowego
Opiekun sekcji:
tel.
e-mail:

Koło Naukowe "Ujęte w kadrze, czyli bezpieczny punkt widzenia"
Opiekunowie koła:
mł. bryg. dr inż. Izabella Grabowska-Lepczak
tel. 22 56 17 751
e-mail: igrabowska@sgsp.edu.pl

st. kpt. dr Barbara Szykuła-Piec
tel. 22 56 17 742
e-mail: bpiec@sgsp.edu.pl

Koło Naukowe "Liderzy bezpieczeństwa"
Opiekun koła: kpt. dr Monika Wojakowska
tel. 22 56 17 533
e-mail: mwojakowska@sgsp.edu.pl 

Koło Naukowe Nowoczesnych Technologii
Opiekun koła: mł. bryg. dr inż. Norbert Tuśnio
tel. 22 56 17 597
e-mail: ntusnio@sgsp.edu.pl

Koło Naukowe Programowania "FireWeb"
Opiekun koła: mł. bryg. dr inż. Adam Krasuski
tel. 22 56 17 612
e-mail: akrasuski@sgsp.edu.pl

studia bhp  warszawa

Informacje dla studentów WIBC

edukacja dla bezpieczeństwa studia podyplomowe warszawa

Informacje dla studentów WIBP