• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Abramowicz Marian 613 mabramowicz@sgsp.edu.pl

Zakład Podstaw Budownictwa i Materiałów Budowlanych

RN-P3/2
Adamiec Marta 742 madamiec@sgsp.edu.pl

Zakład Edukacji Społecznej

RN-C3/3
Adamski Aleksander 665 aadamski@sgsp.edu.pl

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza

RO-2
Albrechtowicz Maciej 640, 727 malbrechtowicz@sgsp.edu.pl

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Almert Agata 655 aalmert@sgsp.edu.pl

Dział Zbiorów Bibliotecznych

RG-1
Antosik Rafał 640, 727 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Banasiak Zofia 648 -

Referat Żywienia

RI-3
Banaś Mateusz 553 mbanas@sgsp.edu.pl

Zakład Mechaniki Stosowanej

RN-P2/1
Bany Anna 520 abany@sgsp.edu.pl; sekretariatrl@sgsp.edu.pl

Dział Infrastruktury

RI
Bańko Jolanta 557 jbanko@sgsp.edu.pl

Referat Żywienia

RI-3
Baranowski Dariusz 519 dbaranowski@sgsp.edu.pl

Zakład Badania Przyczyn Pożarów

RN-P5/3
Bartkiewicz Bronisław - -

Zakład Analiz i Rozpoznawania Zagrożeń

RN-P3/4
Bąkiewicz Jacek 776 jbakiewicz@sgsp.edu.pl

Dział IT

RS
Bednarek Michał 542 mbednarek@sgsp.edu.pl

Katedra Nauk Ścisłych

RN-P/4
Bełdyga Katarzyna 652 kbeldyga@sgsp.edu.pl

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RI-1
Bełtowski Grzegorz 988 gbeltowski@sgsp.edu.pl

Centrum Operacyjno-Szkoleniowe

RO-4
Berny Jan 733

Zakład Logistyki

RN-C2/5
Białobrzeska Barbara 321 -

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RI-1
Biedugnis Stanisław - sbiedugnis@sgsp.edu.pl

Zakład Ratownictwa Chemicznego i Ekologicznego

RN-P1/3
Bieniek Dagmara 539 dbieniek@sgsp.edu.pl

Dział Finansowo-Księgowy

RF-1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.