• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Krauze Andrzej 775 -

Zakład Informatyki i Łączności

RN-P2/3
Krawczyk Beata 396 bkrawczyk@sgsp.edu.pl

Dziekanat WIBC

RN-C4
Krawczyk Dorota 571, 652 dkrawczyk@sgsp.edu.pl

Referat Techniczny

RI-2
Krawczyńska Sylwia 536 skrawczynska@sgsp.edu.pl

Zakład Matematyki

RN-P4/1
Kreński Karol 612 kkrenski@sgsp.edu.pl

Zakład Informatyki i Łączności

RN-P2/3
Król Bernard 688 bkrol@sgsp.edu.pl

Zakład Środków Gaśniczych

RN-P5/2
Kruszyńska Paulina 798 pkruszynska@sgsp.edu.pl

Dział Kadr

RK
Krzemińska Adriana 988 akrzeminska@sgsp.edu.pl

Centrum Operacyjno-Szkoleniowe

RO-4
Kubica Przemysław 689 pkubica@sgsp.edu.pl

Zakład Technicznych Systemów Zabezpieczeń

RN-P3/3
Kucmin Łukasz 640 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Kuczyńska Aneta 608 akuczynska@sgsp.edu.pl

Dział Badań i Komercjalizacji

RN-1
Kukfisz Bożena 604 bkukfisz@sgsp.edu.pl

Zakład Teorii Procesów Spalania i Wybuchu

RN-P5/1
Kułakowska Aneta 636 akulakowska@sgsp.edu.pl

Zakład Podstaw Ekonomii i Nauk o Zarządzaniu

RN-C3/2
Kupicz Włodzimierz 559 -

Zakład Sprzętu Ratowniczo-Gaśniczego

RN-P2/4
Kurlanc Beata 348 bkurlanc@sgsp.edu.pl

Magazyn mundurowy

RL-1
Kurlanc Patrycja 652 pkurlanc@sgsp.edu.pl

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RI-1
Kurlanc Stanisław 530 -

Referat Techniczny

RI-2
Kuskowska Karolina 641 kkuskowska@sgsp.edu.pl

Zakład Monitorowania Zagrożeń CBRN

RN-C1/2
Kustra Piotr 584, 702 pkustra@sgsp.edu.pl

Zakład Elektroenergetyki

RN-P2/5
Kutra Jan 530 -

Referat Techniczny

RI-2

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.