• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Kuziora Łukasz 752 lkuziora@sgsp.edu.pl

Zakład Taktyki i Dowodzenia

RN-P1/1
Kuźmiński Marcin 618 mkuzminski@sgsp.edu.pl

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza

RO-2
Kwadrans 684 -
Kwiatkowski Marek 382 mkwiatkowski@sgsp.edu.pl

Pracownia Projektowania Bezpieczeństwa

RN-C1/1
Kwiecień Jarosław 996 jkwiecien@sgsp.edu.pl

Dział Analiz Systemowych i Kontroli

RX
Kwoczak Joanna 396 jkwoczak@sgsp.edu.pl;jkolakowska@sgsp.edu.pl

Dziekanat WIBC

RN-C4
Ladwiniec Agnieszka 586 aladwiniec@sgsp.edu.pl

Dział Finansowo-Księgowy

RF-1
Laszczyńska-Giza Agnieszka 616 alaszczynska@sgsp.edu.pl

Pododdziały Szkolne

RO-1
Lech M 228490030 mlech@sgsp.edu.pl

Dom Studencki (ul. Falęcka)

RL-4
Lehman Emilia 611 elehman@sgsp.edu.pl

Dziekanat WIBC

RN-C4
Lipiec-Gryszpanowicz Aleksandra - alipiec@sgsp.edu.pl

Rektorat

RR
Lipiński Stanisław 504 slipinski@sgsp.edu.pl

Zakład Taktyki i Dowodzenia

RN-P1/1
Lubański Andrzej 572 alubanski@sgsp.edu.pl

Zakład Informatyki i Łączności

RN-P2/3
Ładziak Iwona 531 iladziak@sgsp.edu.pl

Kwestura

RF
Łagowski Krzysztof 608 klagowski@sgsp.edu.pl
Łapicz Marcin 587 mlapicz@sgsp.edu.pl

Zakład Działań Gaśniczych

RN-P1/2
Łazowy Stanisław 612 slazowy@sgsp.edu.pl

Zakład Informatyki i Łączności

RN-P2/3
Łącki Krzysztof 520, 532 klacki@sgsp.edu.pl

Dział Logistyki

RL
Łukaszek-Chmielewska Aneta 690 alukaszek@sgsp.edu.pl

Zakład Fizyki i Chemii

RN-P4/2
Łyś Mateusz 983 mlys@sgsp.edu.pl

Dział Gospodarki Transportowej

RO-6

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.