• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Maćkowski Wojciech 776 wmackowski@sgsp.edu.pl

Dział IT

RS
Madej Klaudia 522 kmadej@sgsp.edu.pl

Dział Organizacji Kształcenia

RN-2
Magdalena Babicz 518 mbabicz@sgsp.edu.pl

Referat Studiów Podyplomowych i Szkoleń

RN-2/2
Mainka-Lewandowska Jolanta 505 jmainka@sgsp.edu.pl

Dział Zabezpieczenia Operacyjno-Odwodowego

RO-5
Majchrowska Milena 798 mmajchrowska@sgsp.edu.pl

Dział Kadr

RK
Majder-Łopatka Małgorzata 558 mmajder@sgsp.edu.pl

Zakład Ratownictwa Chemicznego i Ekologicznego

RN-P1/3
Majewska Bogusława 648 -

Referat Żywienia

RL-3
Majewski Jarosław 640, 727 jmajewski@sgsp.edu.pl

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Makowska Elżbieta 756 emakowska@sgsp.edu.pl

Zespół Prawny

RP
Malanowicz Tomasz 640 tmalanowicz@sgsp.edu.pl

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Malczyk-Sypek Joanna 375 -

Studium Języków Obcych

RN-5
Marciniak Andrzej 540 amarciniak@sgsp.edu.pl

Zakład Ratownictwa Technicznego

RN-P1/4
Markiewicz Katarzyna 586 kmarkiewicz@sgsp.edu.pl

Dział Finansowo-Księgowy

RF-1
Matulewicz Sławomir 621 smatulewicz@sgsp.edu.pl

Referat ds. Utrzymania i Eksploatacji

RL-5
Matuszkiewicz Rafał 733, 990 rmatuszkiewicz@sgsp.edu.pl

Zakład Ratownictwa Chemicznego i Ekologicznego

RN-P1/3
Mazur Janusz 404 jmazur@sgsp.edu.pl

Centrum Operacyjno-Szkoleniowe

RO-4
Michalska Jolanta 629 jmichalska@sgsp.edu.pl

Zakład Ratownictwa Technicznego

RN-P1/4
Milewska Wioletta 378 wmilewska@sgsp.edu.pl

Dział Analiz Systemowych i Kontroli

RX
Misterka Michał 640 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Mizerski Andrzej 688 amizerski@sgsp.edu.pl

Zakład Środków Gaśniczych

RN-P5/2

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.