• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Mogiełka Daria 662, 741 dmogielka@sgsp.edu.pl

Zakład Sprzętu Ratowniczo-Gaśniczego

RN-P2/4
Mojska Katarzyna 724 kasia.mojska@sgsp.edu.pl

Dział Spraw Studenckich

RN-3
Mojska Katarzyna 715 kmojska@sgsp.edu.pl

Dział Kadr

RK
Morawski Paweł 686 pmorawski@sgsp.edu.pl

Dział Gospodarki Transportowej

RO-6
Murawska Magdalena 630 mmurawska@sgsp.edu.pl

Dział płac

RF-2
Naworol Ireneusz 591 inaworol@sgsp.edu.pl

Zakład Sprzętu Ratowniczo-Gaśniczego

RN-P2/4
Nienałtowska Beata 653 bnienaltowska@sgsp.edu.pl

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RL-1
Nieznanowska Krystyna 321 -

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RL-1
Obuchowicz Tomasz 509 tobuchowicz@sgsp.edu.pl

Pododdziały Szkolne

RO-1
Ocipka Renata 648 -

Referat Żywienia

RL-3
Oficer dyżurny SGSP 534 ofdyz@sgsp.edu.pl

Oficer dyżurny

Oficer dyżurny
Ogrodnik Grzegorz 552 gogrodnik@sgsp.edu.pl

Zakład Analiz i Rozpoznawania Zagrożeń

RN-P3/4
Ogrodnik Paweł 392, 544 pogrodnik@sgsp.edu.pl

Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego

Zakład Mechaniki Stosowanej

RN-P, RN-P2/1
Olędzki Emil 640 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Olędzki Piotr 321 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Olkowicz Damian 640 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Olszak Aleksandra 396 aolszak@sgsp.edu.pl

Dziekanat WIBC

RN-C4
Olszewska Lidwina 375 lolszewska@sgsp.edu.pl

Studium Języków Obcych

RN-5
Orężak Katarzyna 525 korezak@sgsp.edu.pl

Dział Finansowo-Księgowy

RF-1
Orłowski Grzegorz 565 gorlowski@sgsp.edu.pl

Dział IT

RS

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.