• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Ostoja-Chrząstowska Agata 393 aostoja@sgsp.edu.pl

Studium Języków Obcych

RN-5
Oszust Marcin 339, 544 moszust@sgsp.edu.pl

Zakład Mechaniki Stosowanej

RN-P2/1
Ościłowska Barbara 678 -

Zakład Badania Przyczyn Pożarów

RN-P5/3
Parys Marta 549 -

Referat Żywienia

RL-3
Paulina Grabek - pgrabek@sgsp.edu.pl

Dział Spraw Studenckich

RN-3
Pawlak Andrzej 654 apawlak@sgsp.edu.pl

Zakład Hydromechaniki i Ppoż. Zaopatrzenia w Wodę

RN-P2/2
Pawlak Teofil 726, 686 tpawlak@sgsp.edu.pl

Dział Gospodarki Transportowej

RO-6
PBL Zamczysko 22 7940117 -

PBL Zamczysko

RI
Pecio Mariusz 710 mpecio@sgsp.edu.pl

Zakład Bezpieczeństwa Pożarowego Budynków

RN-P3/1
Piec Robert 363 rpiec@sgsp.edu.pl

Katedra Inżynierii Bezpieczeństwa

RN-C1
Pieńkowska Elwira 675 epienkowska@sgsp.edu.pl

Kancelaria Ogólna

RJ
Pietrzak Adam 718 rektorat@sgsp.edu.pl

Rektorat

RR
Pietrzak Marek 982 mpietrzak@sgsp.edu.pl

Zespół ds. BHP i ppoż.

RB
Pietrzyk Piotr 616 ppietrzyk@sgsp.edu.pl

Pododdziały Szkolne

RO-1
Piwowarski Paweł 640 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Poczęsna Magdalena 730 mpoczesna@sgsp.edu.pl

Pracownia Psychologiczna

RO-3
Pokojski Marcin 622 mpokojski@sgsp.edu.pl

Zespół Prawny

RP
Polańczyk Andrzej 990 apolanczyk@sgsp.edu.pl

Zakład Ratownictwa Chemicznego i Ekologicznego

RN-P1/3
Poławski Paweł 640 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Porowski Rafał 679 rporowski@sgsp.edu.pl

Zakład Technicznych Systemów Zabezpieczeń

RN-P3/3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.