• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Powęzka Aleksandra - apowezka@sgsp.edu.pl

Zakład Mechaniki Stosowanej

RN-P2/1
Półka Marzena 712 mpolka@sgsp.edu.pl

Zakład Teorii Procesów Spalania i Wybuchu

RN-P5/1
Prędecka Anna 601 apredecka@sgsp.edu.pl

Zakład Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Dziekan WIBC

RN-C1/3, RN-C
Prosowicz Piotr 692 pprosowicz@sgsp.edu.pl

Pododdziały Szkolne

RO-1
Przybysz Robert 640 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Ptak Szymon 699 sptak@sgsp.edu.pl

Zakład Elektroenergetyki

RN-P2/5
Pulkowski Mariusz 307 mpulkowski@sgsp.edu.pl

Zespół ds. e-Nauczania

RN-2/3
Rak Jerzy 530 -

Referat ds. Utrzymania i Eksploatacji

RL-5
Rakowska Joanna 641 jrakowska@sgsp.edu.pl

Zakład Monitorowania Zagrożeń CBRN

RN-C1/2
Remiszewski Wojciech 530 wremiszewski@sgsp.edu.pl

Referat ds. Utrzymania i Eksploatacji

RL-5
Rogula-Kozłowska Wioletta - -

Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego

RN-P
Rudnik Ewa 613 erudnik@sgsp.edu.pl

Zakład Podstaw Budownictwa i Materiałów Budowlanych

RN-P3/2
Rybiński Janusz 987 jrybinski@sgsp.edu.pl

Zakład Fizyki i Chemii

RN-P4/2
Rzążewska Halina 648 -

Referat Żywienia

RL-3
Rzeźnicka Iwona 652 irzeznicka@sgsp.edu.pl

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RL-1
Salamonowicz Zdzisław 546 zsalamonowicz@sgsp.edu.pl

Zakład Ratownictwa Chemicznego i Ekologicznego

RN-P1/3
Samorząd Studencki 713 sgsp.sam@gmail.com

Samorząd Studencki

ZZ
Seliga Justyna 553 jseliga@sgsp.edu.pl

Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego

RN-P
Siedlecki Szymon 776 ssiedlecki@sgsp.edu.pl

Dział IT

RS
Sierpińska Anna 630 asierpinska@sgsp.edu.pl

Dział płac

RF-2

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.