• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Sitnicka Krystyna 564 ksitnicka@sgsp.edu.pl

Dział Informacji

RG-2
Skiepko Edward 534 eskiepko@sgsp.edu.pl

Dział Zabezpieczenia Operacyjno-Odwodowego

RO-5
Skocki Andrzej 228490030 askocki@sgsp.edu.pl

Dom Studencki (ul. Falęcka)

RL-4
Skórzyńska Edyta 656 eskorzynska@sgsp.edu.pl

Dział Finansowo-Księgowy

RF-1
Skrzyński Michał 666 mskrzynski@sgsp.edu.pl

Pełnomocnicy i Samodzielne Stanowiska

RE
Smolarkiewicz Marcin 349 mmsmolarkiewicz@sgsp.edu.pl

Zakład Projektowania Systemów Bezpieczeństwa i Wspomagania Decyzji

RN-C1/4
Smolińska Barbara 634 bsmolinska@sgsp.edu.pl

Dziekanat WIBP

RN-P/6
Sobczak Ryszard 530 -

Referat ds. Utrzymania i Eksploatacji

RL-5
Sobielarska Bożena 734 bsobielarska@sgsp.edu.pl

Dziekanat WIBP

RN-P/6
Sobolewski Grzegorz 614 gsobolewski@sgsp.edu.pl

Zakład Zarządzania Bezpieczeństwem

RN-C2/1
Sobolewski Mirosław 659 msobolewski@sgsp.edu.pl

Zakład Środków Gaśniczych

RN-P5/2
Sochacki Marian 577 msochacki@sgsp.edu.pl

Zakład Ratownictwa Technicznego

RN-P1/4
Sorbian Andrzej 640 asorbian@sgsp.edu.pl

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Sosińska Anna 741 asosinska@sgsp.edu.pl

Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego

RN-P
Sota Katarzyna 611 ksota@sgsp.edu.pl

Dziekanat WIBC

RN-C4
Sowa Michał 355 msowa@sgsp.edu.pl

Pracownia Badań Czynników Szkodliwych

RN-C1/3
Spychalska-Grzywacz Beata 376 bspychalska@sgsp.edu.pl

Studium Języków Obcych

RN-5
Stachnik Agnieszka 571 astachnik@sgsp.edu.pl

Referat ds. Inwestycji i Remontów

RL-2
Stachniuk Edyta 675 estachniuk@sgsp.edu.pl

Kancelaria Ogólna

RJ
Starnowska Magdalena 647 mstarnowska@sgsp.edu.pl

Referat Studiów Podyplomowych i Szkoleń

RN-2/2

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.