• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Staros Kamil 695, 508 kstaros@sgsp.edu.pl

Pododdziały Szkolne

RO-1
Starzyński Eligiusz 519 -

Zakład Badania Przyczyn Pożarów

RN-P5/3
Sternik Beata 569 bsternik@sgsp.edu.pl

Rektorat

RR
Stępak Józef 614 jstepak@sgsp.edu.pl

Zakład Zarządzania Bezpieczeństwem

RN-C2/1
Stępniewski Jacenty 530, 22 7940117 -

Referat ds. Utrzymania i Eksploatacji

RL-5
Stolarczyk Mariusz 549 mstolarczyk@sgsp.edu.pl

Referat Żywienia

RL-3
Strzyga Patrycja 555 pstrzyga@sgsp.edu.pl

Dział Kadr

RK
Sulak Emil 355 esulak@sgsp.edu.pl

Zakład Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

RN-C1/3
Sulik Paweł 711 -

Zakład Podstaw Budownictwa i Materiałów Budowlanych

RN-P3/2
Sygnatowicz Ewa 523 esygnatowicz@sgsp.edu.pl

Dział Organizacji Kształcenia

RN-2
Szajewska Anna 513 aszajewska@sgsp.edu.pl

Zakład Elektroenergetyki

RN-P2/5
SzaryMarcin mszary@sgsp.edu.pl

Referat Żywienia

RL-3
Szczeblewska Monika 645 -

Zakład Sprzętu Ratowniczo-Gaśniczego

RN-P2/4
Szczepańska Joanna 655 jszczepanska@sgsp.edu.pl

Dział Informacji

RG-2
Szczepański Michał 648 -

Referat Żywienia

RL-3
Szewczyk Joanna 365 jszewczyk@sgsp.edu.pl

Zespół ds. e-Nauczania

RN-2/3
Szostak Ewa 777 eszostak@sgsp.edu.pl

Dział Badań i Komercjalizacji

RN-1
Sztylko Marek 633 msztylko@sgsp.edu.pl

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Szuba Robert 686 rszuba@sgsp.edu.pl

Dział Gospodarki Transportowej

RO-6
Szulińska Ewa 648 -

Referat Żywienia

RL-3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.