• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Szumska Mirosława 648 -

Referat Żywienia

RL-3
Szykuła-Piec Barbara 742 bpiec@sgsp.edu.pl

Zakład Edukacji Społecznej

RN-C3/3
Szymczyk K 520 kszymczyk@sgsp.edu.pl

Dział Logistyki

RL
Śledziewski Stanisław 535 -

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RL-1
Telak Oksana 374 ogalarowicz@sgsp.edu.pl

Zakład Społecznych Problemów Bezpieczeństwa Krajowego i Międzynarodowego

RN-C3/4
Terlecka Anna 520 -

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RL-1
Terlecki Piotr 632 -

Zakład Sprzętu Ratowniczo-Gaśniczego

RN-P2/4
Terlikowski Tadeusz 739 tterlikowski@sgsp.edu.pl

Zakład Systemów Bezpieczeństwa Wewnętrznego

RN-C2/4
Tofiło Piotr 710 -

Zakład Bezpieczeństwa Pożarowego Budynków

RN-P3/1
Toporowski Mariusz 537 mtoporowski@sgsp.edu.pl

Pełnomocnicy i Samodzielne Stanowiska

RE
Tota Karolina 799 ktota@sgsp.edu.pl

Dział Kadr

RK
Tryboń Monika 382 mtrybon@sgsp.edu.pl

Zakład Analiz Bezpieczeństwa Cywilnego

RN-C1/1
Tuśnio Norbert 597 ntusnio@sgsp.edu.pl

Zakład Systemów Wspomagania Decyzji

RN-P1/5
Tymbel Tomasz 640, 727

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Tyrańska-Wizner Karolina 394 ktyranska@sgsp.edu.pl

Pracownia Symulacji Sytuacji Kryzysowych

RN-C1/4
Urbanik Adriana 556 aurbanik@sgsp.edu.pl

Zespół Prawny

RP
Walczak Agata 596 awalczak@sgsp.edu.pl

Zakład Sprzętu Ratowniczo-Gaśniczego

RN-P2/4
Waldek Sylwia 228490030 swaldek@sgsp.edu.pl

Dom Studencki (ul. Falęcka)

RL-4
Walentynowicz-Niedbałko Agnieszka 634 aniedbalko@sgsp.edu.pl

Dziekanat WIBP

RN-P/6
Waloszczyk Konrad 742 kwaloszczyk@sgsp.edu.pl

Zakład Edukacji Społecznej

RN-C3/3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.