• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Wardal Krzysztof 534 kwardal@sgsp.edu.pl

Dział Zabezpieczenia Operacyjno-Odwodowego

RO-5
Wasilewska Teresa 656 twasilewska@sgsp.edu.pl

Dział Finansowo-Księgowy

RF-1
Waśniewski Hubert 571 hwasniewski@sgsp.edu.pl

Referat ds. Inwestycji i Remontów

RL-2
Wawrzynkiewicz Piotr 595, 671 pwawrzynkiewicz@sgsp.edu.pl

Studium Wychowania Fizycznego

RN-6
Wawrzyńska Małgorzata 581 mwawrzynska@sgsp.edu.pl

Biblioteka Główna

RG
Wąsik Ilona 729 iwasik@sgsp.edu.pl

Biuro Karier

RN-3/1
Wąsik Wiktor 645, 559 -

Zakład Sprzętu Ratowniczo-Gaśniczego

RN-P2/4
Wąsowska Katarzyna 551 kwasowska@sgsp.edu.pl

Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego

RN-C
Wdowiak Tomasz 673 twdowiak@sgsp.edu.pl

Zakład Technicznych Systemów Zabezpieczeń

RN-P3/3
Weronika Szarpak 518 wszarpak@sgsp.edu.pl

Referat Studiów Podyplomowych i Szkoleń

RN-2/2
Węgrzyn Magdalena 742 mwegrzyn@sgsp.edu.pl

Zakład Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

RN-C1/3
Węsierski Tomasz 669 twesierski@sgsp.edu.pl

Zakład Fizyki i Chemii

RN-P4/2
Wichrowski Łukasz 640 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Wiechetek Marcin mwiechetek@sgsp.edu.pl

Rektorat

RR
Wieczorek Justyna 377 jwieczorek@sgsp.edu.pl

Studium Języków Obcych

RN-5
Wijas Małgorzata 574 mwijas@sgsp.edu.pl

Dział Kadr

RK
Wiśniewski Bernard 739 -

Zakład Systemów Bezpieczeństwa Wewnętrznego

RN-C2/4
Witt Maria 321 -

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RL-1
Włodarczyk Krzysztof 640 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Włodarski Andrzej 773 awlodarski@sgsp.edu.pl

Zakład Ochrony Infrastruktury

RN-C2/2

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.