• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Bihałowicz Jan 536 jbihalowicz@sgsp.edu.pl

Zakład Matematyki

RN-P4/1
Binio Jakub 728 jbinio@sgsp.edu.pl

Pododdziały Szkolne

RO-1
Binio Joanna 654, 610 joannabinio@sgsp.edu.pl

Zakład Hydromechaniki i Ppoż. Zaopatrzenia w Wodę

RN-P2/2
Biuro przepustek Ob. 01 508

Pododdziały Szkolne

RO-1
Biuro przepustek Ob. 02 695

Pododdziały Szkolne

RO-1
Blacha Marek 549 mblacha@sgsp.edu.pl

Referat Żywienia

RI-3
Blukacz Monika 339, 544 mblukacz@sgsp.edu.pl

Zakład Mechaniki Stosowanej

RN-P2/1
Boczarski Jarosław 706 jboczarski@sgsp.edu.pl

Zakład Ratownictwa Technicznego

RN-P1/4
Bogucka Agnieszka 567 abogucka@sgsp.edu.pl

Dział Zbiorów Bibliotecznych

RG-1
Borkowski Robert 311 rborkowski@sgsp.edu.pl

Archiwum

RD
Boroń Sylwia 646 sboron@sgsp.edu.pl

Zakład Technicznych Systemów Zabezpieczeń

RN-P3/3
Borowski Jacek 665 jborowski@sgsp.edu.pl

Centrum Operacyjno-Szkoleniowe

RO-4
Bralewski Adrian 773 abralewski@sgsp.edu.pl

Zakład Ochrony Infrastruktury

RN-C2/2
Bronisz Sławomir 544, 599 sbronisz@sgsp.edu.pl

Zakład Mechaniki Stosowanej

RN-P2/1
Brzozowska Grażyna 321 -

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RI-1
Brzozowska Wioletta 989 wbrzozowska@sgsp.edu.pl

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RI-1
Budek Krzysztof 577 kbudek@sgsp.edu.pl

Zakład Ratownictwa Technicznego

RN-P1/4
Budziński Zdzisław 629 -

Zakład Ratownictwa Technicznego

RN-P1/4
Buta Justyna 992 jbuta@sgsp.edu.pl

Dział Spraw Studenckich

RN-3
Bylica Przemysław 572, 521 pbylica@sgsp.edu.pl

Zakład Informatyki i Łączności

RN-P2/3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.