• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Wnęk Waldemar 698 wwnek@sgsp.edu.pl

Katedra Bezpieczeństwa Budowli i Rozpoznawania Zagrożeń

RN-P/3
Wojakowska Monika 533 mwojakowska@sgsp.edu.pl

Zakład Polityki i Strategii Bezpieczeństwa

RN-C3/5
Wojciechowski Radosław 377 rwojciechowski@sgsp.edu.pl

Studium Języków Obcych

RN-5
Wojtłowski Krzysztof 530 -

Referat ds. Utrzymania i Eksploatacji

RL-5
Wolanin Jerzy 543 jwolanin@sgsp.edu.pl

Zakład Projektowania Systemów Bezpieczeństwa i Wspomagania Decyzji

RN-C1/4
Woliński Marek 592 mwolinski@sgsp.edu.pl

Zakład Analiz i Rozpoznawania Zagrożeń

RN-P3/4
Woliński Waldemar 518 wwolinski@sgsp.edu.pl
Woźniak Agnieszka 516 awozniak@sgsp.edu.pl

Dział Kadr

RK
Wójcik Adam 621 adamwojcik@sgsp.edu.pl

Referat ds. Utrzymania i Eksploatacji

RL-5
Wójcik Agnieszka 383 awojcik@sgsp.edu.pl

Wydawnictwo

RC
Wróbel Paweł 711 -

Zakład Podstaw Budownictwa i Materiałów Budowlanych

RN-P3/2
Wróbel Rafał 501 rwrobel@sgsp.edu.pl

Zakład Analiz Bezpieczeństwa Cywilnego

RN-C1/1
Wysoczyński Przemysław 597 -

Zakład Systemów Wspomagania Decyzji

RN-P1/5
Wyszyński Rafał 640 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Zamówienia Publiczne 694 zam.pub@sgsp.edu.pl

Dział Zamówień Publicznych

RZ
Zarzycki Jarosław 569, 550 jzarzycki@sgsp.edu.pl

Prorektor - Zastępca Komendanta ds. Operacyjnych

RO
Zawadzka Aneta 714 kanclerz@sgsp.edu.pl;azawadzka@sgsp.edu.pl

Kanclerz

RA
Zawolska Anna 313 azawolska@sgsp.edu.pl

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RL-1
Zgorzelska Agata 525 azgorzelska@sgsp.edu.pl

Dział Finansowo-Księgowy

RF-1
Ziarek Ewa 538 eziarek@sgsp.edu.pl

Katedra Podstaw Procesów Spalania, Wybuchu i Gaszenia

RN-P/5

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.