• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Cabaj Hubert 692 hcabaj@sgsp.edu.pl

Pododdziały Szkolne

RO-1
Ceglińska Marianna 747 mceglinska@sgsp.edu.pl

Zespół ds. Erasmusa i Staży Długoterminowych

RN-4
Centrum Badań Terenowych i Szkolenia Poligonowego - -
Chlewicka Aleksandra 694 achlewicka@sgsp.edu.pl

Dział Zamówień Publicznych

RZ
Chludziński Michał 566 mchludzinski@sgsp.edu.pl

Dział IT

RS
Chmielewska Krystyna 648 -

Referat Żywienia

RI-3
Chmielewski Paweł 640, 727 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Chojnacki Daniel 640, 727 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Chotomska Agnieszka 332 achotomska@sgsp.edu.pl

Dział Analiz Systemowych i Kontroli

RX
Chrostek Zofia 648 -

Referat Żywienia

RI-3
Chrzęstek Jacek 572, 521 jchrzestek@sgsp.edu.pl

Zakład Informatyki i Łączności

RN-P2/3
Chudy Piotr 559 pchudy@sgsp.edu.pl

Zakład Sprzętu Ratowniczo-Gaśniczego

RN-P2/4
Chudzik Jakub 640, 727 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Cichosz Krystian 640, 727 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Ciesielska Beata 672 bciesielska@sgsp.edu.pl

Dział Finansowo-Księgowy

RF-1
Cisek Grzegorz 595, 671 gcisek@sgsp.edu.pl

Studium Wychowania Fizycznego

RN-6
Cisek Marcin 625 mcisek@sgsp.edu.pl

Zakład Projektowania Systemów Bezpieczeństwa i Wspomagania Decyzji

RN-C1/4
Ciuka-Witrylak Małgorzata 736 mciuka@sgsp.edu.pl

Zakład Ratownictwa Chemicznego i Ekologicznego

RN-P1/3
Czarnecka Agnieszka 529, 729 aczarnecka@sgsp.edu.pl

Dział Spraw Studenckich

RN-3
Czernek Kamil 509 kczernek@sgsp.edu.pl

Pododdziały Szkolne

RO-1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.