• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Czop Zbigniew 508 zczop@sgsp.edu.pl

Dział Zabezpieczenia Operacyjno-Odwodowego

RO-5
Dąbkowska Magdalena 575 mdabkowska@sgsp.edu.pl

Referat Organizacji Dydaktyki

RN-2/1
Dąbkowski Krzysztof 750 kdabkowski@sgsp.edu.pl

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RI-1
Deberna-Zygmunt Agnieszka 514 adeberna@sgsp.edu.pl

Rektorat

RR
Denczew Sławczo 334 sdenczew@sgsp.edu.pl

Zakład Hydromechaniki i Ppoż. Zaopatrzenia w Wodę

RN-P2/2
Dmochowska Anna 743 admochowska@sgsp.edu.pl

Zakład Ratownictwa Chemicznego i Ekologicznego

RN-P1/3
Dom Studencki 22 8490030 -

Dom Studencki (ul. Falęcka)

RI-4
Domżał Agata 646 adomzal@sgsp.edu.pl

Zakład Technicznych Systemów Zabezpieczeń

RN-P3/3
Drzymała Tomasz 610, 613 tdrzymala@sgsp.edu.pl

Zakład Podstaw Budownictwa i Materiałów Budowlanych

RN-P3/2
Dworecki Stanisław 773 sdworecki@sgsp.edu.pl

Zakład Logistyki

RN-C2/5
Dzień Grzegorz 710 gdzien@sgsp.edu.pl

Zakład Bezpieczeństwa Pożarowego Budynków

RN-P3/1
Dziubel Martyna 648 -

Referat Żywienia

RI-3
Elbanowska-Ciemuchowska Stefania 690 -

Zakład Fizyki i Chemii

RN-P4/2
Fabijańczuk Agnieszka 648 -

Referat Żywienia

RI-3
Fidler Jowita 579 jfidler@sgsp.edu.pl

Zespół ds. Jakości Kształcenia

RN-2/4
Figaszewska Sylwia 510 sfigaszewska@sgsp.edu.pl

Dziekanat WIBP

RN-P/6
Filipowicz Leszek 595, 671 lfilipowicz@sgsp.edu.pl

Studium Wychowania Fizycznego

RN-6
Fliszkiewicz Mateusz 775 mfliszkiewicz@sgsp.edu.pl

Zakład Informatyki i Łączności

RN-P2/3
Frankowska Ewa 636 -

Zakład Podstaw Ekonomii i Nauk o Zarządzaniu

RN-C3/2
Gabryniewska Aleksandra - agabryniewska@sgsp.edu.pl

Studium Języków Obcych

RN-5

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.