• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Gac R 228490030 rgac@sgsp.edu.pl

Dom Studencki (ul. Falęcka)

RI-4
Gajkowska Renata - rgajkowska@sgsp.edu.pl

Referat Techniczny

RI-2
Gajkowski Artur 648 -

Referat Żywienia

RI-3
Gałaj Jerzy 569, 650, 570 jgalaj@sgsp.edu.pl

Zakład Hydromechaniki i Ppoż. Zaopatrzenia w Wodę

Prorektor ds. Naukowo-Dydaktycznych i Studenckich

RN-P2/2, RN
Gałązka Marzena 502 mgalazka@sgsp.edu.pl

Katedra Działań Ratowniczych

RN-P/1
Gałczyński Tomasz 653 tgalczynski@sgsp.edu.pl

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RI-1
Gancarczyk Dominika 626 dgancarczyk@sgsp.edu.pl

Zakład Środków Gaśniczych

RN-P5/2
Gass Jadwiga 22 7733111 -

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RI-1
Gawroński Wiktor 394 wgawronski@sgsp.edu.pl

Pracownia Symulacji Sytuacji Kryzysowych

RN-C1/4
Gąsiewski Michał 584 mgasiewski@sgsp.edu.pl

Zakład Elektroenergetyki

RN-P2/5
Gburzyński Robert 640 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Gebauer-Lewandowska Marta 514 mgebauer@sgsp.edu.pl

Rektorat

RR
Gikiewicz Magdalena 625 mgikiewicz@sgsp.edu.pl

Pracownia Analizy Ryzyka

RN-C1/4
Głowacka Anna 377 -

Studium Języków Obcych

RN-5
Główka Mariola 514 mglowka@sgsp.edu.pl

Rektorat

RR
Gochnio Michał 986 mgochnio@sgsp.edu.pl

Zespół ds. BHP i ppoż.

RB
Godlewska Anna 539 agodlewska@sgsp.edu.pl

Dział Finansowo-Księgowy

RF-1
Godlewski Dariusz 640, 727 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Gołębiowska Agata 694 -

Dział Zamówień Publicznych

RZ
Gorzelana-Pluta Renata 993 rpluta@sgsp.edu.pl

Dział Spraw Studenckich

RN-3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.