• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Gospodarek Jerzy 563 jgospodarek@sgsp.edu.pl

Zakład Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

RN-C1/3
Górzyński Włodzimierz 618 wgorzynski@sgsp.edu.pl

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza

RO-2
Grabowska-Lepczak Izabella 751 igrabowska@sgsp.edu.pl

Katedra Społecznych i Humanistycznych Aspektów Bezpieczeństwa

Zakład Edukacji Społecznej

RN-C3, RN-C3/3
Grodek Ewa 694 egrodek@sgsp.edu.pl

Dział Zamówień Publicznych

RZ
Gromek Paweł 395 pgromek@sgsp.edu.pl

Wydział Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego

Zakład Projektowania Systemów Bezpieczeństwa i Wspomagania Decyzji

Pracownia Symulacji Sytuacji Kryzysowych

RN-C, RN-C1/4, RN-C1/4
Grosset Ryszard - rgrosset@sgsp.edu.pl

Zakład Taktyki i Dowodzenia

RN-P1/1
Grudzińska Marzenna 648 -

Referat Żywienia

RI-3
Grzybowska Marzena 633 mgrzybowska@sgsp.edu.pl

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza

RO-2
Guba Wiesława 520 -

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RI-1
Gula Mateusz 728 mgula@sgsp.edu.pl

Pododdziały Szkolne

RO-1
Hadyniak Ewa 376 ehadyniak@sgsp.edu.pl

Studium Języków Obcych

RN-5
Hejger Beata 515 bhejger@sgsp.edu.pl

Dział Finansowo-Księgowy

RF-1
Hermanowicz Grzegorz 694 ghermanowicz@sgsp.edu.pl

Dział Zamówień Publicznych

RZ
Hermanowicz Iwona 656 ihermanowicz@sgsp.edu.pl

Dział Finansowo-Księgowy

RF-1
Izabela Kurowska 561 ikurowska@sgsp.edu.pl

Referat Organizacji Dydaktyki

RN-2/1
Jagielski Grzegorz 697 gjagielski@sgsp.edu.pl

Zakład Teorii Procesów Spalania i Wybuchu

RN-P5/1
Jakubczak Weronika - wjakubczak@sgsp.edu.pl

Zakład Systemów Bezpieczeństwa Wewnętrznego

RN-C2/4
Jakubiec Jakub 626 jjakubiec@sgsp.edu.pl

Zakład Środków Gaśniczych

RN-P5/2
Janczak Beata 672 bjanczak@sgsp.edu.pl

Dział Finansowo-Księgowy

RF-1
Jarosławska-Kolman Karina 629 kjaroslawska@sgsp.edu.pl

Zakład Ratownictwa Technicznego

RN-P1/4

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.