• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Kąpiński Paweł 648 -

Referat Żywienia

RI-3
Kempczyński Grzegorz 534 gkempczynski@sgsp.edu.pl

Dział Zabezpieczenia Operacyjno-Odwodowego

RO-5
Kendziorek-Skolimowska Agata 536 akendziorek@sgsp.edu.pl

Zakład Matematyki

RN-P4/1
Kępka Paweł 617 pkepka@sgsp.edu.pl

Rektor-Komendant

R
Kęsoń Tadeusz 614 -

Zakład Zarządzania Bezpieczeństwem

RN-C2/1
Kiczyński Jan 227733111 -

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RI-1
Kieliszek Sylwester 662, 720, 610 skieliszek@sgsp.edu.pl

Katedra Techniki Pożarniczej

RN-P/2
Kiliś Maria 22 8490030 mkilis@sgsp.edu.pl

Dom Studencki (ul. Falęcka)

RI-4
Klimczak Tomasz 658 tklimczak@sgsp.edu.pl

Pododdziały Szkolne

RO-1
Klimek Sławomir 534 ofdyz@sgsp.edu.pl

Oficer dyżurny

Oficer dyżurny
Kobus Adam 640 akobus@sgsp.edu.pl

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Kociołek-Pęksa Anna 796 apeksa@sgsp.edu.pl

Zakład Prawa

RN-C3/1
Kokoszka Dorota 593 dkokoszka@sgsp.edu.pl

Pracownia Psychologiczna

RO-3
Kolmann Piotr pkolmann@sgsp.edu.pl

Zakład Systemów Bezpieczeństwa Wewnętrznego

RN-C2/4
Kołakowska Edyta 630 ekolakowska@sgsp.edu.pl

Dział płac

RF-2
Kołodziej Izabella 567 ikolodziej@sgsp.edu.pl

Dział Zbiorów Bibliotecznych

RG-1
Kołodziej Paweł 640, 727 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Komendarska Monika 647 mkomendarska@sgsp.edu.pl

Referat Studiów Podyplomowych i Szkoleń

RN-2/2
Kompania I 635

Kompania I

Kompania I
Kompania II 503

Kompania II

Kompania II

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.