• PL
  • EN
  • EN
Poniższa tabela zawiera wewnętrzne numery telefonów. Pełny numer ma postać: +48 22 5617 XXX, gdzie XXX jest numerem telefonu podanym w poniższej tabeli.
Nazwisko i imię Telefon E-mail Komórka organizacyjna Symbol
Kompania III 602

Kompania III

Kompania III
Kompania IV 774

Kompania IV

Kompania IV
Kompania V 554

Kompania V

Kompania V
Kompania VI 554

Kompania VI

Kompania VI
Kondraciuk Jan 227733111 -

Referat Administracyjno-Gospodarczy

RI-1
Kondraciuk Krystyna 648 -

Referat Żywienia

RI-3
Konecki Marek 585 mkonecki@sgsp.edu.pl

Katedra Podstaw Procesów Spalania, Wybuchu i Gaszenia

RN-P/5
Koprowicz Patryk 564 pkoprowicz@sgsp.edu.pl

Dział Zbiorów Bibliotecznych

RG-1
Kopytowska Urszula 624 ukopytowska@sgsp.edu.pl

Rektorat

RR
Kornus Katarzyna 715 kkornus@sgsp.edu.pl

Dział Kadr

RK
Kosiorek Mirosław 710 mkosiorek@sgsp.edu.pl

Zakład Bezpieczeństwa Pożarowego Budynków

RN-P3/1
Kostrzębska Aleksandra 333 akostrzebska@sgsp.edu.pl;akabala@sgsp.edu.pl

Wydawnictwo

RC
Koszałkowski Tomasz 776 tkoszalkowski@sgsp.edu.pl

Dział IT

RS
Kotulek Grzegorz 578 gkotulek@sgsp.edu.pl

Zakład Analiz i Rozpoznawania Zagrożeń

RN-P3/4
Kowalczyk Przemysław 706 pkowalczyk@sgsp.edu.pl

Zakład Ratownictwa Technicznego

RN-P1/4
Kowalski Tomasz 301 tkowalski@sgsp.edu.pl

Magazyn materiałowy

RL-1
Kozłowska Barbara 561 bkozlowska@sgsp.edu.pl

Referat Organizacji Dydaktyki

RN-2/1
Kozłowski Robert 640, 727 -

Jednostka Taktyczno-Bojowa

RO2/1
Krasuski Adam 612 akrasuski@sgsp.edu.pl

Zakład Informatyki i Łączności

RN-P2/3
Kraszewski Michał 776 mkraszewski@sgsp.edu.pl

Dział IT

RS

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.