Zakład Podstaw Budownictwa i Materiałów Budowlanych realizuje przede wszystkim proces dydaktyczny: wykłady, ćwiczenia, seminaria oraz prace dyplomowe na wszystkich rodzajach studiów prowadzonych w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Działalność naukowa realizowana przez pracowników jest zgodna z profilem Katedry Bezpieczeństwa Budowli i Rozpoznawania Zagrożeń, dotyczy głównie: określania wpływu oddziaływania wysokiej temperatury na materiały i wyroby budowlane. Obecnie w Zakładzie zatrudnionych jest pięciu pracowników naukowo-dydaktycznych i dydaktycznych.

mł. bryg. dr inż. Tomasz Drzymała - kierownik Zakładu

2. Informacje szczegółowe:

Pracownicy Zakładu

Działalność dydaktyczna

Działalność naukowo - badawcza

Propozycje współpracy dla biznesu

Wykaz prowadzonych przedmiotów z opisem

Informacje dla studentów

Propozycje tematów prac dyplomowych