• PL
  • EN
  • EN

Pracownicy Zakładu Mechaniki Stosowanej

 

mł. bryg. dr inż. Paweł Ogrodnik (kierownik zakładu, adiunkt)
tel. 22 -56 -17 – 338 (pokój: 323; budynek „F") lub
22 – 56 – 17 – 544 (pracownia mechaniki i wytrzymałości materiałów; budynek „01");
e-mail: pogrodnik@sgsp.edu.pl,

bryg. dr inż. Renata Kamocka – Bronisz (adiunkt)
tel. 22 -56 -17 – 599 (pokój: 106; budynek „B") lub
22 – 56 – 17 – 544 (pracownia mechaniki i wytrzymałości materiałów; budynek „01");
e-mail: r.kamocka@sgsp.edu.pl, rkamocka@wp.pl

bryg. mgr inż. Sławomir Bronisz (starszy wykładowca)
tel. 22 – 56 – 17 – 544 (pracownia mechaniki i wytrzymałości materiałów; budynek „01");
e-mail: s.bronisz@sgsp.edu.pl, sbronisz@wp.pl

mgr inż. Marcin Oszust (wykładowca)
tel. 22 -56 -17 – 339 (pokój: 329; budynek „F") lub
22 – 56 – 17 – 544 (pracownia mechaniki i wytrzymałości materiałów; budynek „01");
e-mail: moszust@sgsp.edu.pl, mar.co@wp.pl

kpt. mgr inż. Monika Blukacz (asystent)
tel. 22 -56 -17 -339 (pokój: 329; ob. 01, budynek „F"); 
e-mail: mblukacz@sgsp.edu.pl, blukaczmonika@gmail.com

 



W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.